2. TAYBETMENDÎ
-2U şasî, dendika bilind ji bo xilaskirina lêçûna barkirinê
-Piştgirîya têxistina OSD (Logo û Sernivîs) ji bo her kanalê, xebitandina hêsan
-Piştgiriya CC/Jêrnivîs/Teletext
-Piştgiriya De-şikandina BISS (Di bin pêşveçûnê de ye)
- Guhertina agahdariya bernameyê piştgirî bike, pirjimar hilbijartina deng
-4 portên GE (herî zêde 64 têketinên IP li ser MPTS/SPTS), Herî zêde 840Mbps ji bo her têketina GE
-64 hilgirên ne-cîran an cîran derana, her 32 hilgir di nav 400MHz de
-Piştgiriya rêveberiya tora li ser Webê
| SFT6400A 4*GE Têketin 64 di 1 de Modulatora IP bo Analog | ||
| Herrok | UDP, UDP / RTP, 1-7 pakêt (SPTS/MPTS) | |
| Protokola Veguhestinê | UDP/RTP, unicast û multicast, IGMP V2/V3 | |
| Dirêjahiya Pakêtê | 188 / 204 Bajt | |
| Deng | MPEG-1/2 Qata 1/2, (HE-)AAC, AC3 | |
| Jimare | CC, Teletext, Jêrnivîs, Jêrnivîsa DVB | |
MPEG2: 1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I | |
| Rêjeya Alîyê | 4:3 | |
| ModulasyonParametre | Hejmara kanalan | Derana heta 64 hilgirên ne-cîran an cîran |
| Girêdan | 75Ω, F-jack | |
| Rêzeya frekansê | 43.25 – 951.252MHz | |
| Bandwidtha Derketinê | 400MHz (her yek 32 hilgir) | |
| Asta Deranê | -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV) | |
| Windakirina vegerê | ≥ 14dB | |
| Belavkirina frekansa sexte. | ≥ 60dB | |
| Rastbûna hilgirê mayî | 1% | |
| Standarda TV-yê | PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM | |
| Rêjeya sînyala vîdyoyê berbi deng | ≥ 60dB | |
| Navrûya Torê | Serekî | 1 x 100 Ethernet-a Base-T (RJ 45) |
| Jimare | 4 x 1000 Ethernet-a Base-T (RJ 45) | |
| Yên din | Derana çareseriya wêneyê | 480i/576i |
| OSD | Logo: JPG, BMP, PNG | |
| Nivîs: gelek zimanan piştgirî bike, rêça gerandinê û leza xwerû | ||
| Rêkxistina dengê derketinê | 0 – 100 % | |
| Giştî | Îmhakirin | 483mm×330mm×88mm (Firehî x Dirêjî x Bilindî) |
| Germî | 0~45℃ (xebat), -20~80℃ (depo) | |
| Navê min | AC100V ± 10%, 50/60Hzan AC 220V ± 10%, 50/60Hz | |